Vánoční trhy na Bělišti

6.– 10. prosince 2017 , od 9.00 do 17.00 hod.

 

Vánoční trhy proběhnou letos opět v prvním prosincovém týdnu. Návštěvníci budou moci vybírat dárky z širokého sortimentu zboží, ochutnat vyhlášený Bělišťák a čerstvé pečivo a nákupem drobných výrobků a bylinek podpořit činnost Sdružení zdravotně postižených. Středisko volného času Mozaika připraví zvláště pro mladší návštěvníky tvůrčí dílnu. Trhy budou v přízemí domu provázeny vánoční výstavou.
Akce bude zpestřena předváděním řemesel – bude možné obdivovat výrobu textilních vánočních ozdob, paličkované krajky, patchworku, pletení z pedigu a vyřezávání betlémových figurek, které zajistí šikovné ruce paní Věry Polákové, Zdeňka Horny, Aleny Matějkové a Stanislavy Mlejnkové.
V pátek od 16 hodin vystoupí s dechovými nástroji žáci Základní umělecké školy pod vedením Rudy Müllera. V sobotu odpoledne se o zábavu před domem postará Rodinné centum Andílek. Těšit se mimo jiné můžete na andělskou stezku, zpívání, kutění, výstavku či divadélko. V neděli ve 14 hodin zahrají děvčata z loutkařského kroužku SVČ Mozaika krátkou pohádku.