Oznámení o uzavření expozice

Z důvodu plánované rekonstrukce muzea v rámci projektu „Spojeno sklem!“ financovaného z fondů EHP 2014–2021 se 30. ledna dveře sklářské expozice pro veřejnost uzavřou. Téměř celý rok se bude pracovat na nové podobě expozice skla, ve které bude využito inovativních způsobů prezentace našich sbírek. Zároveň vznikne místo pro společné setkávání – konferenční místnost a kompletně se promění i muzejní prodejna. O průběhu rekonstrukce a přesném termínu otevření nové expozice vás budeme informovat prostřednictvím zpravodaje i sociálních sítí.

Kolektiv našeho muzea čeká letos hodně práce na dokončení celého projektu. Pracuje se na nové podobě webových stránek, připravuje se výstava pro galerii Vlastimila Rady, v září proběhne další ročník Letní sklářské dílny s účastí norských sklářských výtvarnic a mnoho dalšího. Národopisná expozice zůstává pro veřejnost otevřená a těšit se můžete na Velikonoční jarmark, Dny lidové architektury i Vánoční trhy a probíhat budou i krátkodobé výstavy v přízemí domu.