Zvolte jazyk

Městské muzeum v Železném Brodě

Slavnostní otevření

Slavnostní otevření nové expozice

Slavnostní otevření nové sklářské expozice Městského muzea se uskuteční 1. 3. 2024.

Nová expozice

Nová expozice: skvělý vizuální zážitek

Umělecké skleněné objekty vyniknou teprve v optimálních světelných podmínkách.

alabastrové vázy, foto J. Kvíz

Publikace Volha a Brodec

Městské muzeum v Železném Brodě vydalo dvě publikace, které se zaměřují na historii města a jeho dědictví.

Jana Kasalová st. | Městské muzeum v Železném Brodě

Všechno je a bude jinak

Výstava mladého malíře Cyrila Jakubičky, studenta SUPŠ sklářské v Železném Brodě.

Exponát měsíce | Městské muzeum v Železném Brodě

Exponát měsíce

Náhrdelník z vinutých a broušených perlí z firmy Bohumila Mrklase ze 30. let 20. století.

Muzeum dětem | Městské muzeum v Železném Brodě

Muzeum dětem

Muzeum v Železném Brodě patří i malým návštěvníkům. Pro děti připravujeme zajímavé programy a akce.

Dělat muzeum | Městské muzeum v Železném Brodě

Dělat muzeum

Dělat muzeum můžete s námi i vy. Muzeum je totiž živý organismus, který žije pro vás i díky vám.

Spojeno sklem | Městské muzeum v Železném Brodě

Spojeno sklem!

Realizujeme projekt Spojeno sklem!, jehož podstatou je posílení odkazu tradice uměleckého sklářství Železnobrodska.

Prodejna na Bělišti | Městské muzeum v Železném Brodě

Prodejna na Bělišti

V muzejní prodejně na Bělišti jsme rozšířili sortiment o nové produkty od místních řemeslníků a dobročinných organizací.

Tvorba internetových stránek Dejtonaweb.cz | Jan Adamec