Zvolte jazyk

Slavnostní otevření nové expozice

Chystáme slavnostní otevření nové sklářské expozice muzea, které proběhne 1. března 2024 v 17.00. Jste srdečně zváni!

 

Muzeum prošlo komplexní rekonstrukcí, přičemž byla věnována pozornost jak modernizaci prostor, tak vytvoření zcela nové interaktivní expozice. Naši malí návštěvníci se mohou těšit na nový dětský koutek, ve kterém se nachází unikátní kuličkodráha na skleněné kuličky.

 

Slavnostní otevření začne v 17.00 vernisáží v Městském muzeu, doprovázenou živou hudbou v produkci ZOR - Kotlárovci. Oslavy se poté přesunou do místního KC Kino, kde bude večer a v noci probíhat bohatý kulturní program.

 

Již od 19.00 se koná cyklus prezentací "Sklo a nový kabát" powered by PechaKucha. Na této akci, charakterizované krátkými a výraznými prezentacemi, se představí zajímaví hosté, kteří se podělí o své názory a zkušenosti s tématem. Interaktivní část večera slibuje být inspirativním zážitkem pro všechny návštěvníky. Po skončení prezentací je na pořadu afterparty s hudbou mixovanou DJ Svenem Jansenem, která potrvá až do pozdních nočních hodin. Přijďte a oslavte společně s námi obnovení našeho místního kulturního pokladu!

 

Expozice PF 2024
Jednací místnost pf 2024
Slavnostní otevření
Tvorba internetových stránek Dejtonaweb.cz | Jan Adamec